Trojičné námestie 191, Tvrdošín 027 44, Slovensko
Tatra Parkett

O Nás

Kto sme?

Tatra Parkett s.r.o. je firma založená v roku 2003. Pre množstvo získaných certifikátov v obore a vynikajúcej reputácií sme sa stali vyhľadávanými špecialistami v radoch špičkových architektov, dizajnérov a vývojárov.

Zakladateľ a vedúca osobnosť, ktorá stojí za celým úspechom firmy Tatra Parkett s.r.o. je Rastislav Kliment, ktorý je ako jediný slovák vlastníkom prestížneho anglického certifikátu odbornosti v oblasti montáží a renovacií drevených podlách "The Guild of Master Craftsmen".

Taktiež je člen prestížneho klubu podlahárov NWFA (National Wood Floors Association) v USA.

Pri štúdiách uplatňoval svoj talent a po 20 rokoch skúsenosti prevažne v zahraničí sa stal rešpektovaným odborníkom na drevené podlahy na Slovensku, USA a UK.

Jeho vášeň pre autentický a luxusný vzhľad, prvotriedne služby a starostlivosť sú atribúty, na ktorých si firma Tatra Parkett s.r.o. doteraz zakladá.

Čo ponúkneme

Sme hrdí na to, že sa kvalitou svojej práce a dlhoročnými skúsenosťami prepracovali medzi absolútnu špičku a uznávaných špecialistov pôsobiacich vo sfére luxusných nehnuteľností, svetoznámych obchodných a športových centier ako aj množstvom historických kaštieľov, hradov a zámkov po celej Európe.

Luxusné drevené podlahy na mieru

Sme hrdí na to, že sme sa kvalitou svojej práce a dlhoročnými skúsenosťami prepracovali medzi absolútnu špičku a uznávaných špecialistov pôsobiacich vo sfére luxusných nehnuteľností, svetoznámych obchodných a športových centier ako aj množstvom historických kaštieľov, hradov a zámkov po celej Európe.

© 2022 tatraparkett.sk | Všetky práva vyhradené